Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zadaci postavljaju u 13h, 20h i 00h

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pohvale, kritike, sugestije..

+4
Dante Uzumaki
Jumive
Takagi
Tsunade
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Pohvale, kritike, sugestije.. Pet Jun 07, 2013 4:04 am

Tsunade

Tsunade
Academy student
Academy student

I ostalo..

https://naruto-jaorpg.serbianforum.info

2Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pet Avg 16, 2013 4:20 am

Takagi

Takagi
Genin
Genin

Bolje je da pisete kada ce biti sledeci zadatak,na cetiri-pet sata novi a ne ovako random,ne sedim jebiga ceo dan za kompom a verovatno i vi,tako da je ovako bolje Very Happy

3Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pet Avg 16, 2013 4:22 am

Jumive

Jumive
Academy student
Academy student

Meni ko baksuz, nisam tu bas kad ga stave i zavrsim verovatno cetvrdi ko baksuz i dodjem bas kad odgovore XD Ali neka nek se nastavi ovako, sad cu tu da budem svo vreme, da bi odgovorio na ova pitanja

4Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pet Avg 16, 2013 4:25 am

Dante Uzumaki

Dante Uzumaki
Genin
Genin

Mani za sad odgovara xDD

5Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pet Avg 16, 2013 4:32 am

Jiraiya

Jiraiya
Genin
Genin

Ni ja nemam pojma kad ubacuje Tobi zadatak xD Tako da smo svi u istom polozaju, ko imadne srece taj ce i proci

6Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Sub Avg 17, 2013 4:35 am

Tsunade

Tsunade
Academy student
Academy student

Hm možda to i jeste pokvareno s moje strane, al verujte svima je isto, ni ovaj sedi deda nema info kada se stavljaju pitanja, niko, a ja ni za mog lika ni ne igram. Ko zna i kad ću, tako da se sažalite najviše na mene i mog lika koji realno nikad neće postati genin ako ne smislim način xD

https://naruto-jaorpg.serbianforum.info

7Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Sub Avg 17, 2013 4:47 am

Jiraiya

Jiraiya
Genin
Genin

Onda cu ja da te testiram, muhahahahaha

8Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Sub Avg 17, 2013 1:27 pm

Jumive

Jumive
Academy student
Academy student

Pa to sam i hteo da predlozim XD Kad on postane genin nek on postavlja pitanja pa polazi ti, naravno normalna, ne perverzna XD I on je admin, a ti nekako mora da polazes XD

9Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Sub Avg 17, 2013 11:02 pm

Kobura no Orochi

Kobura no Orochi
Genin
Genin

A da ubacite kartice ?

10Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Ned Avg 18, 2013 12:34 am

Tobi

Tobi
Jounin
Jounin

biće ubačene na vreme.

11Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Ned Avg 18, 2013 1:40 am

Kobura no Orochi

Kobura no Orochi
Genin
Genin

ok lady kagura Smile

The author of this message was banned from the forum - See the message

13Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Uto Avg 20, 2013 3:48 am

Dante Uzumaki

Dante Uzumaki
Genin
Genin

Postoji li mogucnost da nas jadne iz summoning klase ne osakatite za celu jednu klasu?

14Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 12:50 am

Dante Uzumaki

Dante Uzumaki
Genin
Genin

odogovorite ljudi?

15Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 1:00 am

Tobi

Tobi
Jounin
Jounin

Kako mislis da ne osakatimo?

16Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 1:09 am

Dante Uzumaki

Dante Uzumaki
Genin
Genin

Pa naruto ima summoning,vetar,klonove,i plus demona...
A ovamo treba da mi imamo samo dve klase kao da je itachi npr bio slab lik on je razvijao klan i genjutsu i dajem glavu da je mogao da pobedi mnoge summoning mastere...

17Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 1:12 am

Tobi

Tobi
Jounin
Jounin

Pa mozes i ti imati summoning, vetar i klonove

18Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 1:15 am

Dante Uzumaki

Dante Uzumaki
Genin
Genin

Pa zar nije pravilo da ako uzmem summonin da smem jos samo jednu klasu?

19Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 1:28 am

Tobi

Tobi
Jounin
Jounin

A vid stvarno, razmotricemo jos to pitanje

20Pohvale, kritike, sugestije.. Empty Re: Pohvale, kritike, sugestije.. Pon Avg 26, 2013 1:29 am

Dante Uzumaki

Dante Uzumaki
Genin
Genin

Aj ko boga vas molim,glupo je to da imamo klasu manje xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu